Gizlilik Politikası

Bu sayfa site kullanıcılarından aldığımız kişisel bilgilerin toplanması,kullanılması ve açıklanması ile ilgili politikalarımızı size bildirir.

Kişisel Bilgilerinizi yalnızca Siteyi sağlamak ve geliştirmek için kullanırız. Sitemizi kullanarak, bilgilerin bu politikaya uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Sitemizi kullanırken, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel olarak tanımlanabilecek bazı bilgileri sağlamanızı isteyebiliriz. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler şunları içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir: adınız; Kişisel bilgi; Günlük verisi. Birçok site operatörü gibi, Sitemizi her ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın gönderdiği bilgileri toplarız.

Günlük Verileri

Bu Günlük Verileri, bilgisayarınızın İnternet Protokolü ve IP adresi; tarayıcı tipi; tarayıcı versiyonu; Sitemizin ziyaret ettiğiniz sayfaları; ziyaretinizin saati ve tarihi; bu sayfalara ve diğer istatistiklere harcanan zaman. Ayrıca, bunu toplayan, izleyen ve analiz eden Google Analytics gibi üçüncü taraf hizmetlerini kullanabiliriz.Günlük Verileri bölümü, Google Analytics gibi web sitelerinde veya uygulamalarda analitik veya izleme hizmetlerini kullanan işletmeler içindir.

Haberleşme

Kişisel Bilgilerinizi sizinle haber bültenleriyle iletişim kurmak için kullanabiliriz; pazarlama veya tanıtım malzemeleri ve diğer bilgiler..

Güvenlik

Kişisel Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Bilgilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmak için çaba sarf etmemize rağmen, işlemin niteliği nedeniyle mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikası, 01 Ekim 2019 tarihinden itibaren geçerlidir ve gelecekteki hükümlerinde, bu sayfada yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecek herhangi bir değişiklik dışında, yürürlükte kalacaktır.

Gizlilik Politikamızı herhangi bir zamanda güncelleme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız ve bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak kontrol etmelisiniz.

Bu sayfadaki Gizlilik Politikasında herhangi bir değişiklik yaptıktan sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri ve sizin değiştirilmiş Gizlilik Politikasına uyma ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, size bize verdiğiniz e-posta adresini veya Sitemize belirgin bir bildirimde bulunarak sizi bilgilendiririz.

Bizimle iletişime geçin

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın!